HaberlerKripto Para

Bu Kripto Paralarda Düşüş Hızlandı CEO’dan Açıklama Geldi!

Bu ayrılık bazı kripto para projelerini salladı.

Yearn.Fi ve Keep3r geliştiricisi Anton Nell, takım arkadaşı Andre Cronje ile birlikte DeFi alanında çalışmalarını sonlandırdığını Twitter üzerinden duyurduktan sonra bu ikili ile bağlantılı kripto paralarda sert düşüş yaşandı.

Fiyatta yaşanana sert düşüşlerle birlikte, bu projeler üzerindeki kilitli varlıklarında çekildiğini görüyoruz.

Andre Cronje ve Anton Nell’in ayrıldıklarını açıklamasının arından Fantom üzerinde kilitli toplam varlık değerinde %21,16’lık bir geri çekilme yaşandı.

Fantom üzerinde Andre Cronje tarafından yönetilen Solidly ve Solidex’in TVL’si ise %44,61 ve %45,22 oranında düştü.

CEO’dan Sakin Olun Çağrısı

Oluşan panikle birlikte Fantom‘dan kaçış hızlandı. Bu sırada FTM vakfı CEO’su Michael Kong‘dan bir açıklama geldi. Anton ve Andre’nin ayrılışının yanlış anlaşıldığını ifade eden Kong şunları söyledi; “Bu yanlış anlaşıldı. Katılımlarını “sonlandırıyorlar” ancak projeler mevcut haliyle ekibe devredilecek.”

3 Mart’ta Fantom üzerinde kilitli değer 12 milyar dolarken şimdi 7 milyar dolara geriledi. Bu tarihten itibaren FTM’deki geri çekilme ise %30’u geçti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu