coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Merkeziyetsiz Finans (DeFi) Platformu, 1 Milyar Dolarlık Kilitli Değere Ulaştı!

Bu Merkeziyetsiz Finans (DeFi) Platformu, 1 Milyar Dolarlık Kilitli Değere Ulaştı!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) platformu Pendle, 1 milyar dolar Toplam Kilitli Değere (TVL) ulaşarak önemli bir eşiğe geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Getiri üretmeye yönelik yenilikçi yaklaşımıyla tanınan merkeziyetsiz finans (DeFi) platformu Pendle, 1 milyar dolar Toplam Kilitli Değere (TVL) yaklaşırken önemli bir dönüm noktasının eşiğinde bulunuyor.

Pendle, DeFi Platformunda Kilitlenen Toplam Değerde 1 Milyar Dolara Ulaştı

DeFiLlama’nın verilerine göre, Pendle’ın TVL’si şu anda etkileyici bir şekilde 990 milyon dolar seviyesinde bulunuyor ve önceki başarılarına göre dikkate değer bir artışa işaret ediyor.

Pendle’ın bu neredeyse milyar dolarlık hedefe olan yolculuğu, Haziran 2023’ün ortalarında 100 milyon dolarlık TVL kilometre taşını geçtiğinde başladı. O zamandan bu yana platform, DeFi alanında kazançlı fırsatlar arayan yatırımcıların ilgisini çekerek hızlı bir büyüme yaşadı.

Pendle’ın başarısının temelinde, DeFi ortamındaki benzersiz önerisi yatıyor. Çığır açan bir fiyat keşif aracı olarak faaliyet gösteren platform, DeFi yatırımlarından elde edilen getirileri temsil eden alınıp satılabilir dijital tokenlar sunuyor.

İlgili Haber  Matrixport, "Önümüzdeki Günlerde Bitcoin'de Yükseliş Var" Dedi, Tahmin Verdi: "Çin Yeni Yılına Dikkat!"

Yatırımları Principal Token’lar (PT’ler) ve Yield Token’lar (YT’ler) olarak ayıran Pendle, kullanıcıların gelecekteki getirileri ve ana varlıkları açık piyasada alıp satmalarına olanak tanıyarak gelecekteki getiri oranları hakkında spekülasyon yapmalarını ve bunları kilitlemelerini sağlıyor.

Dahası, Pendle kısa süre önce erişimini BNB zincirine genişleterek DeFi ekosistemindeki varlığını daha da sağlamlaştırdı.

Bu genişlemeyle birlikte Pendle, kullanıcıların gerçek dünya varlıklarından (RWA) yararlanmasını sağlayan ürünler sunarak Binance Akıllı Zincir üzerinde merkeziyetsiz finans için yeni yollar açtı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları