Altcoin

Bu Token Yüzde 70 Değer Kaybetti Ancak Kullanıcı Sayısı Artmaya Devam Ediyor

Popülerliği her geçen gün artan coin, Twitter'da top trend oldu.

Mart ayındaki kuruluşundan bu yana genel olarak olumlu yorumlar alan ve özellikle YouTuber Jake Paul ve sanatçı Lil Yachty gibi ünlülerin desteğiyle her geçen gün popülerliği artan SafeMoon, bir ayda %70 değer kaybı yaşadı ancak buna rağmen 2 haftada 25.568 yeni yatırımcı coine yatırım yaptı. 22 Kasım’da 2.905.468 olan kullanıcı sayısı 6 Aralık’ta birden yükselişe geçerek 2.931.036’ya ulaştı.

Haberimizin yazıldığı sırada 0.000001336 dolardan işlem görmeyi sürdüren Safemoon son 24 saatte %12.40’lık bir düşüş yaşadı, coinin toplam piyasa değeri ise şu anda 780,410 dolar.

SafeMoon 1 aylık fiyat grafiği Kaynak: CoinMarketCap

CoinMarketCap verilerine göre 225. sırada yer almasına ve piyasa değeri 1 milyon doların altında olmasına rağmen büyük bir çevrimiçi takipçisi olan SafeMoon, bu yönüyle dikkat çekici olmayı sürdürüyor.

Nitekim 5 Aralık itibarı ile SafeMoon, bu hafta Twitter’da sözü edilen en iyi 10 kripto para birimi arasında 8. sırada yer aldı. Token şu anda Bitcoin (BTC), Shiba Inu (SHIB) ve Ethereum (ETH) ile ilk 10’da yer alıyor. Ayrıca Twitter’da da 1.2 milyon takipçisi ile en çok takip edilen kripto para birimlerinden biri durumunda olan SafeMoon, piyasa değerine göre 5. en büyük kripto para birimi olan ve 1 milyon takipçisi olan Solana’yı sollamış durumda.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde hacklenen BitMart’tan nasibini alan coinler arasında SafeMoon da yer alıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan SafeMoon CEO’su John Karony, paylaştığı bir tweete,

BitMart hacklendi. Durumu düzeltmek için onlarla birlikte çalışıyoruz. SafeMoon Ürünleri güvenlidir (SWaP ve Cüzdan). Daha fazla bilgi edinirken lütfen beklemede kalın. Not: Şu anda Discord’dayım. Teşekkür ederim.

mesajını paylaştı. Jerome Allen ise paylaştığı bir tweette Bitmart saldırısının coine olan etkisini paylaştı:

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu