Altcoin

Bu Üç Dev Altcoinin Yatırım Ürünleri Avrupa Borsalarında Listelendi!

WisdomTree yaptığı açıklamasında, bu üç altcoinin yatırım ürünlerinin Avrupa borsalarında listelendiğini duyurdu.

New York tabanlı ETP ürünü sağlayıcısı WisdomTree, Solana, Cardano ve Polkadot altcoinlerinin ETP’lerinin Fransa ve Hollanda’da listelendiğini duyurdu.

Altcoinlerin ETP’leri Amsterdam ve Paris merkezli Euronext borsalarında işlem görmeye başladı.

Yatırım ürünlerinin kullanıcılara maliyetini ölçen toplam gider oranının %0.95 seviyesinde olacağı açıklandı.

WisdomTree’nin Sunduğu Altcoin ETP’leri Avrupa’da Yaygınlaşıyor

Bloomberg’in kıdemli ETF analisti Eric Balchunas’a göre WisdomTree’nin sunduğu bu ETP ürünleri, İsviçre merkezli kripto para ETP’leri sunan bir diğer şirket olan 21Shares’in halihazırda müşterilerine kestiği %2.5’lik yönetim ücretine oranla çok daha iyi bir teklif olarak görünüyor.

Bu hafta başında Solana, Cardano ve Polkadot ETP’leri Zürih merkezli SIX Swiss Exchange ve Frankfurt merkezli Xetra borsalarında işlem görmeye başlamıştı.

İlgili Haber
64 Milyar Doları Yöneten WisdomTree, Bitcoin ETF'si İçin SEC'e Başvurdu!

Kripto para ve altcoin ETP ürünleri yatırımcıların güvenli ve uygun maliyetli bir şekilde kripto paralara yatırım yapabilmesini sağlıyor. Bu tür ürünler genel olarak Avrupa’da daha fazla talep görüyor. Avrupalı yetkililer, kripto ETP ürünlerini listeleme konusunda istekli davranıyor. 21Shares şirketi kısa bir süre önce Decentraland (MANA) ve Aave (AAVE) gibi çok da popüler olmayan kripto paralar için ETP’ler başlatmıştı.

Bununla birlikte kripto yatırım şirketlerinin giderek daha yaratıcı olmaya başladıklarını görüyoruz. Mart ayı başında Bloomberg, CoinShares’in kripto para borsası FTX ile bir ortaklık gerçekleştirerek Solana tabanlı bir ETP ürünü başlatmayı planladığını açıklamıştı. Söz konusu ETP ürününde yatırımcıların yönetim ücretleri ödemelerini azaltmak için stake ödüllerinin verilmesi de uygulanacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu