bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBu Ülkede 1 Bitcoin Almak İçin 1.000 Dolar Fazla Ödemek Gerekiyor!

Bu Ülkede 1 Bitcoin Almak İçin 1.000 Dolar Fazla Ödemek Gerekiyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ekonomik ve finansal bir krizin içerisinde olan ve bu krizden çıkmasının mevcut yönetim ile mümkün olmadığı iddia edilen Arjantin’de yeni bir bomba daha patladı. Hükümet 10.000 dolar üzerinde alım yapacak olan insanları kısıtladı ve bunu durdurmaya çalışan bir kararname yayınladı. Hükümetin bu adımına iş dünyasından sert tepki verilirken, Arjantin halkı da bu adımların sadece sınırlama olduğunu ve bunun daha kötü sonuçlarının olacağını ve hükümetin artık bir karar vermesi konusunda birçok gündeme gelen konuyla ilgili sözler söyledi. Arjantin’de kripto para birimi satıcılarının ve borsalarının da bu hamleler sonucunda kripto para fiyatlarında artışa gittiği, çok büyük bir talep patlaması yaşandığı için Bitcoin fiyatının 1.000 dolar daha fazla fiyat ile kendisine alıcı bulduğu belirtildi.

Bitcoin alacak 1 Arjantin vatandaşı bugün 10.000 dolar ise 11.000 dolar ödeyerek Bitcoin satın alabiliyor ve bazı satıcıların çok daha yüksek fiyatlardan Arjantin satmaya çalıştıkları biliniyor. Resmi makamlar kripto paralar ile ilgili kısıtlama getirmezken, Arjantin hükümetinin bir sonraki adımının kripto para yasakları veya kısıtlamaları olabileceği gündemden düşmüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları