binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Yıl Da Boş Geçmedi: Bir Altcoin, Yüklü Yatırım Aldığını Açıkladı, Fiyat...

Bu Yıl Da Boş Geçmedi: Bir Altcoin, Yüklü Yatırım Aldığını Açıkladı, Fiyat Sıçrama Yaptıktan Sonra 1 Nisan Şakası Dediler

Küçük ölçekli bir kripto para geliştirici ekibi, kasıtlı ya da kasıtsız bir şekilde 1 Nisan şakasıyla tokenlerinin değerini artırdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Küçük piyasa değerli bir altcoinin geliştirici ekibi, kendilerinin köklü bir risk sermayesi şirketinden yüklü bir yatırım aldığını iddia etti.

Juicebox (JBX) isimli, Ethereum tabanlı kripto paranın geliştiricileri, Paradigm liderliğinde 69 milyon dolarlık bir yatırım turunu tamamladığını iddia etti.

Gelişmenin ardından bu duyuruya inanan yüzlerce kripto para takipçisi JBX tokeni satın alarak fiyatın aniden yükselmesine sebep oldu. Duyuru öncesi 0.0032 dolar seviyesinde olan altcoinin fiyatı, sahte duyuruyla birlikte 0.0043 dolara kadar tırmandı.

JBX fiyatında yaşanan yükseliş ve düşüşü gösteren günlük grafik.

Bununla birlikte 1 saat kadar sonra ekibin resmi X hesabından yeni bir duyuru yayınlandı ve yatırım paylaşımının bir 1 Nisan şakası olduğu açıklandı. Ardından ise kullanıcılara bu duyuru nedeniyle JBX’in yükseleceğini düşünerek token satın almama çağrısında bulundular.

İlgili Haber  Tüm Kripto Para Piyasası Bitcoin'de Halving'e Odaklanmışken, Başka Bir Altcoinin Halving'ine Saatler Kaldı!

JBX, toplamda 7.28 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve hiçbir merkezi kripto para borsasında listelenmiş değil.

Duyurunun bir 1 Nisan şakası olduğunun ekip tarafından açıklanmasının ardından altcoinin fiyatı gerileme yaşadı ve bu yazının yazıldığı anlarda 0.0035 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Söz konusu duyurunun 1 Nisan şakası olduğunun açıklanması için 1 saatten fazla beklenmesi, kripto para topluluğu arasında da tepkilere yol açtı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail