Craig WrightHaberler

Bunu Söyleyen 49 Yaşında: Bitcoin’i 0 Dolara İndiririm!

Craig Wright'ı artık bilmeyen kaldı mı, sözlerine inanan kaldı mı?

Girişimci olarak tanınan 49 yaşındaki ünlü isim Craig Wright, kripto para birimlerinin kurucusu ve yaratıcısının kendisi olduğunu iddia ediyor ama en ufak bir kanıt sunmuyor. Kripto paraların değerini sıfırlayacak olduğu tehdidini bugün ortaya atan Craig Wright, büyük tepki çekti.

Hard fork döneminde kendisinin Bitcoin BTC fiyatını 1.000 dolara kadar indirecek olduğunu ve fiyatı düşürmek konusunda kendisinin yetkisi olduğunu iddia eden Craig Wright, bugün ise Bitcoin’in değerinin kendisi tarafından atılacak yeni bir takım adımlar sayesinde 0 dolara inecek olduğu hakkında yeni bir iddia ortaya attı.

”Biri bunu durdursun” çağrısı yapıldı

Reddit’te Craig Wright hakkında yaptığı açıklamaların gerçekdışı olması ve bazı insanların dolaylı olarak bu sözlere inanarak Craig Wright’ın ifadelerine inanarak zarar edebileceği uyarısında bulunan kullanıcılar, ABD’nin Craig Wright hakkında yeni bir adım atmasını istedi.

Kendi ülkesinin bir adım atmadığını ve milyarlarca doların döndüğü bir piyasada bu tür ‘yalan’ ifadelerin kabul edilemez olduğunu açıklayan bazı kullanıcılar 0 doların asla gerçek olmayacağını, gerçek olsa da bunun Craig Wright tarafından yapılamayacak olduğunu açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu