Ana SayfaAltcoinBüyük Borsa Listelemesinin Ardından Bu Altcoin Fiyatında Yükseliş Gösterdi!

Büyük Borsa Listelemesinin Ardından Bu Altcoin Fiyatında Yükseliş Gösterdi!

Takip et

MINA tokeni bugün altcoin piyasasının en fazla yükseliş gösteren kripto paralarından biri oldu. Coin, büyük bir kripto borsasında listelenmesinin ardından %20 yükseliş yaşadı.

Huobi MINA’yı Listeledi

Huobi Global, attığı bir Tweet ile MINA tokenini kendi platformunda işlem görmek üzere listeleyeceğini duyurdu. Borsa ayrıca Lido Staked ETH (stETH) tokenini de listeleyeceğini bildirdi.

MINA/USDT çifti için spot ticaretin, mevduat hacminin piyasa ticaret talebini karşıladığında başlayacağını da ekledi. Token çekme işlemleri ise bugün başladı.

Daha önce Coinbase Assets, MINA tokeninin sadece New York sakinleri için ticarete açıldığını duyurmuştu.

MINA fiyatındaki değişimi gösteren haftalık fiyat zaman grafiği.

Altcoinin İşlem Hacmi Büyük Yükseliş Yaşadı

MINA tokeninin fiyatı son yedi gün içerisinde %28 yükseliş gerçekleştirdi.

Son yükseliş ile birlikte token, son zamanlarda yaşadığı kayıpları telafi edebildi. Altcoin bu yazının yazıldığı anlarda 0.71 dolardan işlem görüyor.

Buna rağmen coin, yılın başından bu yana halen %80 daha düşük bir seviyeden işlem görüyor. MINA’nın son 24 saattelik işlem hacmi ise %97 yükseldi ve 53 milyon dolar seviyesine çıktı.

MINA, dünyanın en hafif blok zinciri olduğunu iddia ediyor. Proje, aşırı derecede gelişmiş bilgisayar gücü kullanmak yerine Blockchain’ini tasarlamak için gelişmiş kriptografi yöntemleri uyguladığını bildiriyor.

MINA’nın Blokchain boyutunun yalnızca 22 kb büyüklüğünde olması da dikkat çekiyor.

Son güncellemede proje ekibi, Crypto Carbonara’nın kurucu üyesi Genesis’in Mina Blacklist adlı bir uygulama geliştirdiğini bildirdi. Bu uygulama sayesinde kötü amaçlı MINA adresleri kayıt altına alınıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları