binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBüyük Market Yapıcı DWF Labs Bu Altcoinden Aldı, Fiyat Yüzde 16 Yükseldi!

Büyük Market Yapıcı DWF Labs Bu Altcoinden Aldı, Fiyat Yüzde 16 Yükseldi!

Lookonchain, DWF Labs'ın gün içerisinde 1,57 milyon dolar değerinde 3,3 milyon SPELL çektiğini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasındaki önemli market yapıcılardan biri olarak yer alan DWF Labs, altcoin alımlarına devam ediyor.

Bu noktada popüler kripto para platformu Lookonchain, DWF Labs’ın gün içerisinde Abracadabra. Money MIM Hazine Cüzdanından 1,57 milyon dolar değerinde 3,3 milyon SPELL çektiğini paylaştı.

” DWF Labs gün içerisinde Abracadabra. Money MIM Hazine Cüzdanından 1,57 milyon dolar değerinde 3,3 milyon SPELL çekti.”

Binance’te listeli olan SPELL fiyatı bu haberle birlikte %16’ya varan yükseliş yaşadı. 0,0005433 dolara kadar yükselen SPELL, yazım esnasında 0,0005223 dolardan işlem görüyor.

SPELL Nedir?

Spell Token (SPELL) Magıc Internet Money (MIM) adı verilen USD’ye sabitlenmiş bir stablecoini ödünç almak için teminat olarak faiz getiren tokenleri kullanan bir borç verme platformu olan abracadabra.money ile ilişkili bir ödül tokenidir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail