Kripto HaberleriCardanoCardano (ADA) ve Ethereum (ETH) İçin Beklenen Güncelleme Geldi: Nasıl Kullanılacak?

Cardano (ADA) ve Ethereum (ETH) İçin Beklenen Güncelleme Geldi: Nasıl Kullanılacak?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

USDC’lerini Ethereum (ETH) blockchain ağından,  Cardano (ADA) ağına  köprülemek isteyen yani köprü üzerinden göndermek isteyen yatırımcılar ve kullanıcılar artık bunu Milkomeda aracılığıyla yapabilir.

Cardano ve Ethereum için bir süredir beklenen gelişme artık resmen aktif. Ağdaki herhangi bir kullanıcı, Ethereum tabanlı USDC’yi Milkomeda‘ya köprü üzerinden tanımlar ve ardından onu Cardano Native Asset olarak Cardano (ADA) ağına aktarabilir.

İlgili Haber
Cardano'nun (ADA) TVL'si Alarm Veriyor: Kısa Sürede Yüzde 62 Düşüş!

Ethereum ve Cardano Köprüsü Kuruldu

Ethereum kurucu ortaklarından birisi olmasına rağmen daha sonra kendi ağını kurmaya karar veren Charles Hoskinson, bu köprünün tanıtımını uzun süreden beri yapıyordu.

Kullanıcılar ise sonunda en güvenilen stablecoinlerden birisi olan USDC’yi iki ağ arasında aktarabilecek. Kullanıcıların bunu yapması için ise en az 4 milADA bulundurması gerekiyor. Kullanıcıların Milkomeda üzerinden köprüyü kullanarak USDC’yi Ethereum ağına gönderebilir veya tam tersini yapabilir.

Lagon platformunu kullanan kişiler buradan USDC transferini herhangi bir ekstra ücret olmadan yapabilir.

Bunun tam olarak Avalanche köprüsü gibi olduğu vurgulanmakta ve kullanıcıların burada sorumluluğu tamamen kendilerinin üstlenmesi gerektiği belirtilmekte. Token Bridge isimli köprü şu an beta versiyonunda ve bu sebeple bazı sorunlar yaşanabilir.

Buna rağmen Charles Hoskinson daha önce yaptığı açıklamada köprünün sorunsuz çalışacağına dair garanti verdi. Kullanıcılar bunun için uzun bir süre beklese de bunun tam ayı sezonunda gelmesi ne yazık ki fiyata tam olarak etki etmedi ve ADA düşüşe dur diyemedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları