binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinCardano Kripto Para Nedir?

Cardano Kripto Para Nedir?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Cardano Kripto Para Nedir?

Piyasadaki tüm dijital para birimleri içerisinde gayet ucuz alım fiyatı ile rahatlıkla edinilebilecek dijital paralardan bir tanesi. 2017 yılının son periyoduna doğru 10 cent’ten işlem gören Cardano şu sıralar 45 cent’e ulaşarak ciddi bir yükseliş yakaladı. Bazılarına göre aradaki bu yükseliş fazla gözükmeyebilir lakin yaklaşık 60 kat artan bu dijital para, sanal paralar içerisinde 5. Basamağa yükselmiştir.

Kullandığı teknolojik alt yapı nedir

Cardano’nun alt yapısı Ouroboros adı verilen bir tabana sahiptir. Proof of Stake algoritmasından da yararlanmaktadır. Bilindiği üzere Bitcoin’de Proof of Stake algoritmasını kullanmakta. Cardano’nun gelecekte ki yeri gayet parlak ve kolay bir şekilde alınabilir olmasıyla da insanları kendine çekmekte.

Bilinen başka özellikleri nelerdir

Söylenebilecek en güzel özelliği Japonya’da bulunan para çekme makinelerinde kullanılabiliyor olması. Bununla birlikte birde sanal kartı bulunmaktadır. Aynı zamanda madenciliğini yapabilmek için kullandığı elektrik de çok az. Bilindiği üzere Bitcoin aşırı derecede bir elektrik tüketimi gerçekleştiriyor ve bu bakımdan Cardano’ya çok daha kolay ulaşılabilmektedir. Cardano’da gerçekleştirilen alım ve satımlar ile diğer birçok işlemleri yaparken seçil borsaları kullanın. Piyasada git gide ününü arttıran dijital para dünyasında dolandırıcılarında sayısı buna paralel artmakta. Siz de mağdur duruma düşmemek için alım ve satım işlemlerini gerçekleştireceğiniz borsaları iyi seçmeniz gerekmekte. Bununla beraber “şimdi alalım ileride değer artar” düşüncesiyle yola çıkmayın.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail