CardanoHaberler

Cardano’nun Yükselişi Balon Mu? “ADA Bu Yükselişi Hak Etmiyor!”

Cardano konusunda herkes aynı fikirde değil.

Ağ güncellemelerini duyurduktan sonra tüm dikkatleri üzerine çeken Cardano, yükselişini sürdürüyor. Bitcoin’deki sakinliği fırsata çeviren altcoinlerde güzel hareketlenmeler izliyoruz. Bunların arasında ADA yine göze çarpıyor.

Gün içerisinde 1.48$ seviyelerine kadar yükselen ADA Şubat ayında çok iyi bir performans gösterdi. Bu yükselişler ile en değerli 3. kripto para olan Cardano’nun piyasa değeri 43 milyar dolara yükseldi. 24 saatlik işlem hacmi Ethereum’a yaklaşan ADA, yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Herkes Aynı Fikirde Değil

ADA yatırımcıları bu yükselişe sevinirken, Ethereum destekçisi Anthony Sassano’dan şaşırtan bir tepki geldi.

Cardano’nun değerinin Ethereum’un %25’i kadar olamayacağını ifade eden Sassano “Cardona’daki yükseliş kripto para dünyasını özetliyor” dedi. Sassano’ya göre bu yükseliş güçlü bir pazarlamanın sonucu.

“Akıllı sözleşmeleri olmayan bir platform olan Cardano’nun sadece anlatılanlara ve vaatlere dayalı 35 milyar dolar değerinde olması kriptonun neden %99 anlatılar %1 temeller üzerinde çalıştığının mükemmel bir örneğidir.

Daha da kötüsü, piyasa Cardano’nun Ethereum’un% 25’i değerinde olduğunu söylüyor.”

Cardano’daki yükselişin nedenleri ve izlenecek teknik seviyeler için aşağıdaki haberlerimize göz atabilirsiniz.

İlgili Haber
Cardano (ADA) Durdurulamıyor! Bu Yükselişin Nedeni Ne? "İlk 3'e Girdi"
İlgili Haber
Cardano (ADA) Enlerini Yaşıyor, İşte Önemli Seviyeler - "Tahmin ve Analiz"
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu