BitcoinHaberlerKripto Para

Çare Bitcoin! Kripto Para Sektörü Türkiye’ye Yeni Yatırımlar Getirebilir!

Türklerin kripto para ilgisi verilere de yansıyor.

Zincir içi verilere yönelik analizleri ile adından sıkça söz ettiren analist Lex Moskovski Twitter’dan yaptığı bir paylaşımında Türkiye’ye yönelik yatırım yapan kripto para şirketlerinin zeki olduğunu ve kazançlı çıkacaklarını belirtti.

Kripto para sektörünün öne gelen şirketlerinin website trafiklerinde Türklerin her zaman ilk 5’te olduğunu belirten analist, “En zeki kurucular ve yatırımcılar bu ülkedeki varlığını şimdiden inşa ediyor.” dedi.

Analistin paylaşımına göre Türkler Binance, FTX, Coinmarketcap, Tradingview, Etherscan ve Investing.com’un site trafiklerinin önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Özelikle pandeminin etkilerinin yoğun hissedildiği dönemlerdeki kapanmalar ve ekonomik sıkıntıların artmasıyla ek gelir kapısı olarak, pek çok yatırımcının kripto para birimleri ile ilgilenmeye başladığını gözlemledik.

Sonrasında artan enflasyonist baskılar ve işsizlik, Türkleri tam zamanlı olarak kripto para sektörüyle ilgilenmeye itti. Bu ilgi website trafiklerinden, borsalardaki hacimlere kadar pek çok veriye yansırken, Türkiye’de hatırı sayılır bir yatırımcı kitlesi oluştu.

Bunun farkında olan büyük oyuncular da Türkiye’ye yönelik operasyonlarını genişletme ve marketin çalışmalarına ağırlık verme kararı aldı.

Bu yatırımcı ilgisinin sıcak kalması, Türkiye’yi iyi bir pazar haline getirirken ilerleyen süreçte ülkemize yönelik yatırımların artabileceğine dair de bir fikir veriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu