Kripto HaberleriHaberlerCCN Sitesi Kapanma Kararından Vazgeçti!

CCN Sitesi Kapanma Kararından Vazgeçti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en çok takip edilen kripto para haber sitelerinden birisi olan CCN (eski adıyla CryptoCoinNews) Google’nin yaptığı güncellemelerden sonra geçtiğimiz gün kapanma kararı almıştı. Güncellemelerden sonra yaklaşık olarak yüzde 90 oranında hit ve gelir kaybeden site, kapanacağını duyurarak tüm dünyada adından söz ettirmişti.

Site kurucusu olan Jonas Borchgrevink, Google’nin Haziran ayında yaptığı güncellemeden sonra hit kaybını ve domain görünürlüğünün düştüğünü grafiklerle anlatmıştı.

Ancak bugün yaptığı açıklamada CCN kurucusu şunları ifade etti:

Alan adı değikliğini 2017 yılında CryptoCoinsNews.com’dan CCN.com’a yapılmasını kişisel olarak ben istemiştim. Değişikliği yaptığımızdan bu yana CryptoCoinsNews.com Google’da etkin bir şekilde yer almıyordu. Şimdi geri döndü ve CCN.com’un 2019 yılına ait makalelerini kullanıyor. Bu ani ve gerçekten kafa karıştırıcı bir durum.

Siteyi kapatmaktan vaz geçen CCN yetkilisi bu hareketi ile tepkileri üzerine çekti. Zira CCN’nin kapanma haberi üzerine Bitcoinsistemi.com da dahil olmak üzere yüzlerce kripto para haber sitesinde bu olay yankılandı ve CCN ciddi şekilde hit aldı. Bu olayın bir reklam çalışmasından ibaret olduğunu ifade eden kullanıcılar CCN’e tepki göstermeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları