Ana SayfaAltcoinCEEK Yükselişlere Doymuyor! Sıradaki Hedef Ne?

CEEK Yükselişlere Doymuyor! Sıradaki Hedef Ne?

Takip et

Son haftalarda yaşadığı ciddi yükselişlerle adından söz ettiren CEEK, bugün yine hatırı sayılır şekilde yükseliş kaydetti.

Yeni haftanın başlamasıyla yükseliş eğiliminde olan Bitcoin, yüzde 4’lük bir primle 19.900 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Bitcoin’i yüzde 5’lik yükselişle takip eden Ethereum ise tekrar 1100 dolar üzerine kendini attı.

Zaten yükseliş eğiliminde olan CEEK ise piyasanın da pozitif olmasıyla yükselişlerine hız kesmeden devam etti ve dünkü analizimizde bahsettiğimiz önemli 0.28 dolar direncini de kırmış oldu.

İlgili Haber
Bitcoin Düşerken Bu Altcoin Yükseliyor! CEEK Teknik Analiz

13 Haziran tarihinde yaptığı dipten beri %250’lik yükseliş kaydeden CEEK, gösterdiği bu performans ile borsaların da radarına girdi. En son Bitmart borsası CEEK’i listeleyeceğini duyurdu.

Sosyal medyada birçok kişi, sıradaki borsa listelemesinin Binance olduğunu ifade ederken, henüz Binance borsası tarafından bir listeleme haberi sızdırılmış değil.

Ancak son günlerde bu denli yükseliş yaşayan CEEK’in içerden alınan bilgilerle yükseldiği de konuşulurken bu bağlamda önümüzdeki günlerde büyük borsalardan listeleme haberleri görmek çok da şaşırtıcı olmaz.

Öte yandan 15 Temmuz’da CEEK metaverse evreninde arsa satışlarının da başlaması bekleniyor.

Teknik Analiz Ne Diyor?

0.28 dolar direncinin kırılmasıyla yükseliş yönlü hareketini sürdüren CEEK için en önemli direnç seviyeleri 0.34, 0.38 ve 0.41 dolar seviyeleri. Özellikle 0.28 dolar üzerinde gelecek günlük kapanışlar yönün yukarı yönlü hareketini daha da kuvvetlendirebilir.

0.28 dolar altındaki kapanışlar kısa vade için yükseliş yönlü hareketin hızını yavaşlatabilir. Özellikle yeni giriş yapacak yatırımcılar 0.28 dolar desteğine yakın seviyelerde parçalı alış yapıp bu seviye aşağısındaki kapanışlarda stop olma yolunu tercih edebilirler.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları