Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Düşerken Bu Altcoin Yükseliyor! CEEK Teknik Analiz

Bitcoin Düşerken Bu Altcoin Yükseliyor! CEEK Teknik Analiz

Takip et

BTC’de düşüş yönlü hareket devam ederken “dip” noktasına yaklaşıp yaklaşmadığımızla ilgili birçok senaryo ortaya atılıyor.

İlgili Haber
Bitcoin'de Zincir İçi Veriler Ne Diyor? Güncel Durum Ne? BTC Analizi

Bir grup analist, düşüş yönlü fikir beyan ederken bir diğer grup ise Temmuz ayı ortalarında yükseliş rallisinin başlayacağını savunuyor.

Uzmanlar, kriptoların yönü konusunda ikiye ayrılmış durumdayken bazı altcoinlerin piyasadan pozitif ayrıştığını görüyoruz.

Metaverse coinleri denince akla ilk gelen projelerden olan CEEK, son dönemdeki performansı ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

13 Haziran tarihinde dip yaptıktan sonra yaklaşık %200 seviyelerinde yükseliş yaşayan CEEK, bugüne de damga vurdu. Gün içerisinde yaşadığı yüzde 15’lik yükseliş ile dikkatleri üzerine çeken CEEK sosyal medyada da gündem oldu.

Teknik Analiz Neyi Gösteriyor?

4 saatlik grafiğe bakıldığı zaman önemli bir yükseliş trendinde olduğumuz görülüyor. Özellikle mavi trend çizgisi bu bağlamda destek olarak takip edilebilir.

Direnç olarak ise en önemli seviye mevcut durumda 0.28 dolar seviyeleri. Bu seviyenin daha önce çokça kez destek olarak çalıştığı ve kırılmasıyla yüzde 60’lık bir düşüşü tetiklediği görülüyor.

Şimdi ise direnç görevi gören 0.28 dolar, kırılması durumunda daha büyük yükselişleri tetikleyebilir. Özellikle yatırımcılar bu seviyenin kırılış teyidini aldıktan sonra altına stop yazarak alış yönlü pozisyon alabilirler.

Elinde mevcut olarak CEEK tutanlar ise mavi destek direncinin altında mum kapanışı yapılmasıyla veya daha derin olan 0.19 dolar seviyesinin altında stop olma yolunu tercih edebilirler.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları