Bitcoin MadenciliğiHaberlerKripto ParaKripto Para Madenciliği

Çekinmediler, Bunu Da Yaptılar: Madencilerin Enerjisi Kesildi!

Çin'in en büyük dördüncü eyaleti olan Yunnan'daki Baoshan şehrindeki madencilerin enerjisi kesildi.

Çin’in Yunnan’daki Baoshan şehri yetkilileri elektrik şirketlerine “madencilerin enerjisini derhal kesin!” talimatı verdi. Bölgedeki binlerce kripto para birimi madencisi enerjinin kesildiğini ve mağdur olduğunu belirtirken bazı madenciler ise kendilerine uyarı geldiğini ve ardından enerjinin kesildiğini bildirdi.

Merkezi Pekin yönetiminin kripto para madenciliği konusunda 2 yıl öncesine göre çok daha ‘hoşgörülü’ tutum içerisinde olduğu bilinirken yerel madenciler bu olayın Pekin ile ilgisi olduğuna ‘inanmak istemediklerini’ belirttiler.

Haberler Kısa Sürede Yayıldı

Çinli kripto para muhabiri Colin Wu, yerel madencilerin kendisine bu konuda bilgi verdiğini ve enerjinin kesildiğinin teyit edildiğini açıkladı. Yerel yetkililer açıklama yapmazken her ay milyonlarca liralık gelir elde eden bölgedeki madenciler şimdi şehir veya ülke değiştirmeyi araştırıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu