BitcoinEthereumHaberler

Celsius CEO’sundan İddialı Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Açıklaması!

Önde gelen kripto para platformlarından Celsius'un CEO'su, Bitcoin ve Ethereum'un rekor kırmasını bekliyor.

Önde gelen kripto para platformu Celsius’un milyoner CEO’su Alex Mashinky, katıldığı bir konferans ve burada yaptığı konuşmasında önemli açıklamalarda bulundu.

CEO Mashinky, lider kripto para birimİ Bitcoin‘in (BTC) tüm zamanların rekorunu kırıp daha üst bir seviyeye çıkacağını düşündüğünü aktardı.

BTC ve ETH, Rekor Tazeleyecek

Paris Blockchain Haftası kapsamında röportaj yapan ünlü isim, BTC ve ETH’nin eski rekorlarını çok yakında tazelemesini bekliyor.

Mashinky, BTC’nin daha önceki düşüşlerde 33.000 dolarda güçlü bir tutum sergilediğini hatırlatarak, bunun aşılamaz bir destek olduğu ifade etti.

Özellikle Terra (LUNA) ekibinin Bitcoin rezervlerini arttırmaya başlamasını olumlu bir sinyal olarak gören Mashinky, iki rekorun yakın olduğunu belirtti.

İlgili Haber
Bitcoin Alımları İle Gündemde Olan LUNA'ya Altın Önerisi!

CEO’ya göre bireysel yatırımcılar piyasaya yeniden girmeye başlarsa, daha önceki düşük fiyatlara değil rekor noktalara çıkış yaşanabilir. Bunun çok yakın zamanda olmasını bekleyen CEO, BTC’nin bu yıl önce 60.000 doları, devamında 70.000 doları kırmasını bekliyor. Ethereum için ilk hedef ise 4.500 doların üzerine çıkılması.

CEO, kripto para sektörü için bu olumlu gelişmelere rağmen hala birkaç sorun olabileceğini belirtti.

CEO’nun yaptığı açıklamalara göre Rusya’nın Ukrayna işgali en büyük sorun ve bunun neler getireceği tam olarak bilinmiyor.

ABD Federal Rezerv cephesinden gelen parasal sıkılaşma sinyali de tabii ki ünlü ismin gündeminde ve tehdit olarak algılanmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu