AltınBitcoinHaberlerKripto Para

Bitcoin Alımları İle Gündemde Olan LUNA’ya Altın Önerisi!

Bitcoin düşmanı Peter Schiff, LUNA'nın Bitcoin alımları ile ilgili konuştu.

Başta Bitcoin (BTC) olmak üzere kripto para birimlerine karşı çıkan Peter Schiff, Terra’nın (LUNA) UST’yi desteklemek için Bitcoin alması hakkında konuştu.

Twitter hesabı üzerinden paylaşım yapan altın savunucusu Schiff, UST’nin Bitcoin ile değil altın ile desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Ülkelerin para birimlerinin altın tarafından desteklenmesi gerektiğini söyleyen Peter Schiff, ABD Dolarının bir zamanlar altın tarafından desteklendiğini hatırlattı.

UST için Bitcoin’i destek olarak kullanmanın altın standardında olmadığını belirten ünlü altın savunucusu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“UST’nin Bitcoin ile desteklenmesi, altın standardında değildir. Bir kripto parayı başka bir kripto para ile desteklemek, euroyu dolarla desteklemekten daha kötü. Bir kripto- altın standardını kopyalamak kolaydır. UST’ye altınla geri dönün!”

Peter Schiff’in Paylaşımına CZ’nin Yanıtı!

Bitcoin düşmanı Peter Schiff’in UST’nin Bitcoin yerine altın ile desteklenmesi gerektiğine dair paylaşımının altına Binance’nin CEO’su CZ de cevap verdi.

CZ, Peter Schiff’in paylaşımına Bitcoin’in mucidi Sataoshi Nakamoto olabileceğini belirterek ” Peter Satoshi olabilir, çünkü Bitcoin’i anlamamış gibi yaparak iyi bir iş çıkarıyor.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu