HaberlerNFT

Cem Yılmaz NFT Pazarına Girdi! Yılmaz’ın NFT’si 1 Ethereum’dan Listelendi!

NFT ilgisi yerli sanatçılara da sıçradı.

NFT ilgisi tüm dünyada fenomenler ve sanatçılar arasında yaygınlaşırken, Türk ünlüler de akıma ayak uydurmaya başladı.

Sevilen komedyen Cem Yılmaz, twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile “Var mı NFT isteyen. İsteyene atıyorum. Deneme ya bişey değil .)” dedi.

Ardından Opensea’de kendi adına açılmış hesabın linkini paylaşan Yılmaz, “Bu bir kız” adında bir kadın resmini NFT olarak koleksiyonuna ekledi. NFT’sini 1 Ethereum’dan listeleyen Yılmaz, 7 gün boyunca devam edecek bir açık açtırma başlattı.

Bir takipçisinin “Koleksiyon değeri yok ama yine de cmylmz olduğu için her türlü gider .” yorumuna da yanıt veren komedyen, esprili bir dille “Ulan burda da mı be :)))” dedi.

Milyonlarca takipçisi olan birçok sanatçı NFT’lere büyük ilgi gösteriyor. Yabancı pek çok oyuncu, futbolcu ve müzisyenin kendi koleksiyonlarını oluşturduğunu gözlemliyoruz.

Cem Yılmaz da koleksiyonunun ilk parçası ile NFT pazarına girmiş oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu