Kripto HaberleriHaberlerCentra, Binance Borsasından Çıkarıldı

Centra, Binance Borsasından Çıkarıldı

Takip et

Büyük umutlar ile büyük bir şirket tarafından piyasaya sürülmüş olan Centra, Binance borsadan çıkarıldı.

Binance, bundan bir süre öncesinde Centra isminde bir tokeni sisteminde listelemeye başlamıştı. Sürülen bu token, her anlamda umut vaat eden ve şirket için önemli seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyordu. Nitekim yaşanan gelişmeler ve değer kayıpları, şirket için acımasız sonu da beraberinde getirdi. Binance’dan yapılan resmi açıklama şu şekilde;

Centra Artık Binance’de Listelenmeyecek

Kısa bir zaman dilimi öncesinde kurucularının dolandırıcılık suçuyla tutuklanması üzerine çok ciddi anlamda değer kaybı yaşanmıştı. Tamı tamına %80 değer kaybı, ister istemez yatırımcılar için de güvensizlik anlamına geliyordu. İnsanlar, birer birer yatırımlarını bu token üzerinden çektiler. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, ne yazık ki bu birimi piyasalardan çekme kararı aldı ve 8 Nisan tarihinden sonra listeden çıkaracağını açıkladı.

Centra Tech ekibine kaygılarımızı gidermek ve bulgularımız hakkında kapsamlı incelemeler yapmak için iletişim kurduktan sonra, CTR/BTC, CTR/ETH işlem çiftlerini Binance borsasından kaldırmaya karar verdik. 8 Nisan 05:00 (UTC) tarihi itibariyle CTR/BTC ve CTR/ETH işlemlerini tamamen kapatacağız.

Bu haberden sonra bir dalga daha ciddi düşüş eğilimi beklenen Centra üzerinde garip bir şekilde yüzde 150 artış yaşandı.Bu da Binance’nin kararının doğru olduğunu, balinaların zarar görmeden pompala-boşalt tekniği ile fiyatı manipüle ettiğinin bir göstergesidir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları