BitcoinHaberler

CEO’dan Balina Uyarısı! “Borsalardaki Bitcoin (BTC) Pozisyonumu Azalttım! Çünkü…?”

Ünlü CEO Balina hareketliliği nedeniyle yatırımcıları uyardı.

Gün içerisinde yüksek volatif hareketler sergileyen Bitcoin, yeniden 19500$ seviyesinden ret yedi. Gece saatlerinde görülen yükselişin nedeni kısmen açıklanabilse de Bitcoin’nin 19500$ seviyelerinde tutunamaması ve devamlı ret yemesi, yatırımcıların bu yıl 20.000$ görülebilir beklentisini zayıflattı.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) 19570$'a Kadar Yükselip Sert Düştü! İşte Nedenleri

Cryotoquant Ceo’su Ki Young Ju’nun dün gece ve bu sabah attığı twitler ise yatırımcıları tedirgin etti. 17.694$ seviyesinden long pozisyon açan ve 19250$’da pozisyonunu kapatan ünlü Ceo, karını aldığını ve borsalarda BTC balinalarının sayısının artması nedeniyle pozisyonlarını azalttığını söyledi.

Ju’ya göre balinaların kar etmesi için Bitcoin’in 19000$ ve üstünde daha fazla zaman geçirilmesi gerekiyor. Borsalarda balina mevduatlarının artması, analistler tarafından mal dağıtma veya sert bir düşüşün habercisi olarak yorumlanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu