Blockchain

Chainalysis Farklı Ülkelere Genişlemek İstiyor

Chainalysis isimli Blockchain analiz şirketi farklı ülkelere yelken açmak istiyor.

Chainalysis’in bu dönemde yeni ülkelerde faaliyet göstermek istediği, bu sebeple bazı ülkelerde büyük altyapı sağlayıcıları ile yakından temasa geçtiği öğrenildi. Basında ortaya çıkan haberlere göre Chainalysis, özellikle potansiyel olarak Blockchain teknolojisinin ilgi çekeceği ülkeler olmak üzere birçok ülkedeki altyapı sağlayıcıları ile iletişime geçti ve ortaklık kurma yolunda adımlar atmaya başladı.

Her adı gündeme geldiğinde Blockchain severleri heyecanlandıran Chainalysis’in bu adımı özellikle büyük ülkeler başta olmak üzere Türkiye gibi ülkeleri de kapsayabilecek güçte olabilir.

Birçok ülkeye oranla Türkiye gibi ülkelerde de Blockchain teknolojisi son derece ilgi çeken, ancak gerek yetersizlikler, gerek ise ekonomik ve yasal engeller dolayısı ile bir türlü büyük ilerlemelerin gösterilemediği sektörler arasında yer alıyor.

Chainalysis araştırmalarına birçok ülkeyi dahil ederken, Singapur merkezli dijital bir güvenlik şirketi olan M.Tech, Chainalysis’in yeni ortakları arasında şimdiden yer almaya başladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu