Kripto HaberleriAltcoinChainlink (LINK), Latin Amerika'ya Çok Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Chainlink (LINK), Latin Amerika’ya Çok Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Takip et

Kripto para sektörünün etkisi her geçen gün artıyor ve bunun dünyaya yayılması farklı çözümleri de beraberinde getiriyor. Küresel piyasaların artık kripto paralarla bir araya geldiği bir noktadayız ve bunun etkileri yavaş yavaş kendini göstermekte. Chainlink (LINK) de bu kapsamda oldukça önemli bir gelişmeye imza attı.

İlgili Haber
Bank Of America'dan Chainlink Raporu!

Chainlink Ekibinden Tokenleştirilmiş Emlak Platformu!

Merkeziyetsiz oracle ağı Chainlink (LINK), Latin Amerika pazarına ilginç bir giriş yaptı. Chainlink, Latin Amerika’nın emlak sektörüne hitap eden bir adım attı ve tokenleştirilmiş ve emlak platformunu piyasaya sürecek.

LaProp isimli platform, yatırımcıların tokenleştirilmiş hisse satın alımı yapabilmesini sağlayacak. Dünyanın dört bir yanındaki tokenleştirilmiş emlakların hissesi böylelikle parça parça alınabilecek ve gelirden buna göre yüzde düşecek.

Merkeziyetsiz oracle hizmetinin yanı sıra merkeziyetsiz otomasyon hizmeti sağlanacak ve akıllı kontratlar sayesinde bütün alım satımlar hiçbir sorun olmadan gerçekleştirilecek.

Bunun için ise BNB ekosisteminin kullanılacağı aktarıldı. Bu platform sayesinde aslında milyarlarca dolarlık emlak yatırımlarının direkt olarak bireysel kullanıcıların ve yatırımcıların da hedefinde kalması sağlanacak. Yatırımcılar isterlerse 100 dolarlık bir emlak yatırımı yapıp bunun gelirinden fayda elde edebilecek.

Emlak sektörünün kripto para sektörü ile bu şekilde uyumlu olması ise kesinlikle kripto paraların geleceğine yönelik ipuçları veriyor. Kripto paralar bu şekilde farklı ekosistemleri geliştirecek role sahip olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları