AltcoinCardanoHaberler

Charles Hoskinson, Cardano (ADA) ile Dalga Geçen Altcoin Kurucusundan İntikamını Aldı!

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasıyla ADA ile dalga geçen CEO'dan intikamını aldı.

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, son attığı Tweet’inde rakip akıllı sözleşmeler platformu Terra ile adeta dalga geçti.

Cardano Kurucusu Hoskinson, LUNA Kurucusu Do Kwon’dan İntikamını Aldı

Terraform Labs lideri Do Kwon’un bir ay kadar önce ADA fiyatı düşüş halindeyken yaptığı şakayı taklit eden Hoskinson, “negatif korelasyon amacıyla LUNA tokeni satın almalı mıyım” şeklinde bir soruyu takipçilerine yöneltti.

Sarkastik Tweet’leriyle tanınan LUNA kurucusu Do Kwon, son günlerde piyasadaki düşüşün kurbanı olmuştu.

Tartışmalı bir isim olan Kwon, Terra’nın zor durumdaki UST stablecoinine daha fazla sermaye yüklemekle meşgul olduğunu söylemesinin ardından neredeyse 1 gün boyunca ortalıktan kaybolmuştu.

Terra’nın ana stablecoini UST, 1 dolara endeksli olması gereken fiyatının 0.60 dolar civarına düşmesiyle bir şok geçirmişti.

İlgili Haber
Kurtarılmaya Çalışılan UST Fiyatı, 0,60 Dolara Düştü: "Bitcoin (BTC) İçin Kara Gece!"

Luna Foundation Guard (LFG) UST tokenini stabilleştirmek amacıyla sahip olduğu 2.23 milyar dolarlık BTC’nin tamamını kullanmaya başladı. Bu adım ile birlikte UST fiyatı 0.93 dolara kadar tırmansa da henüz tam anlamıyla toparlanmış değil.

Buna ek olarak son 24 saatte %47 değer kaybeden LUNA fiyatı da genel kripto para piyasasının hafif toparlanma eğilimine girmesine rağmen düşüşüne devam ediyor.

Bununla birlikte Cardano kurucusu Hoskinson, yaptığı açıklamasında ADA’nın düşük performans göstermesini savundu ve altcoinin basitçe genel kripto para piyasasını takip ettiğini iddia etti. ADA tokeni bu yazının yazıldığı anlarda, son 24 saatteki %0.69’luk yükselişi ile beraber 0.6434 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Sanki ada Tavan yaptı sakallı şeytan 😈
Hep Zarar yani

Anonim

Gülme komşuna gelir başına…


Başa dön tuşu