Bitcoin CashHaberler

Charlie Lee: Bitcoin Cash İyi Değil

Litecoin kurucu lideri Charlie Lee, canlı yayında kripto paralar ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında kripto para dünyasının merkeziyetsiz bir şekilde dizayn edilmesi gerektiğinin altını çizen Lee, kendisinin de gelecekte Litecoin yöneticisi konumunda olmaktan uzaklaşabilecek olduğunu ve sınırlı bir süre için görevinin başında olduğuna dair mesaj verdi.

Litecoin kurucu lideri Charlie Lee, kripto para dünyasında son günlerde oldukça fazla popüler hale gelen Bitcoin Cash ile ilgili olarak ise kendisinin hiçbir şekilde, hiçbir şart ve koşulda Bitcoin Cash önermediğini, Bitcoin Cash’in bir aldatmaca olduğunu ifade etti. Her daim sıradan Bitcoin’in tercih edilmesi uyarısında bulunan Lee, bununla da sınırlı kalmayarak Bitcoin Cash’in Bitcoin’in değerini düşürmeye çalıştığını iddia etti.

Kripto Para Dünyasında Trafik Karıştı

Kripto para dünyasında son dönemde trafik (durum) oldukça fazla karışmışa benziyor. Zira bir yandan Bitcoin yükselecek mi, düşecek mi? Tartışmaları, bir yandan Bitcoin Cash ve diğer kripto paralar ile ilgili tartışmalar durumu oldukça fazla içinden çıkılmaz hale getiriyor. Bankaların ve lobilerin kripto para dünyası içerisinde gizli ancak önemli faaliyetleri, Merkez Bankaları tarafından alınan kararlar direkt son yatırımcıyı etkiliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu