XRP

Charlie Lee: Coinbase Protestoları Etkili Olamaz

Charlie Lee: Etkili olmayacak.

Charlie Lee, kripto para borsası Coinbase hakkında son günlerde başlayan protestoların etkili olmayacak olduğunu açıkladı. Protestoların etkili olmayacak olduğunu ve bu konuda Coinbase’nin zarar görmeyecek olduğunu düşünen Charlie Lee, kripto para borsasının çalışanlarının XRP işlemi yaptığı iddiaları ile ilgili olarak ise açıklama yapmadı.

Coinbase bir süre önce kripto para birimi XRP’yi sınırlı olarak listelemeye başlamış ortaya atılan iddialar ise Coinbase çalışanlarının XRP işlemleri yaptığıydı. Coinbase bu konuda son zamanlarda herhangi bir basın açıklaması düzenlemedi ancak kullanıcılar bu durum nedeniyle Coinbase kullanmayacak olduklarını ve farklı kripto para borsalarını kullanacak olduklarını açıklamıştı.

Charlie Lee, bu protestoların etkili olamayacağını açıklarken, bu durumdan vazgeçilecek olduğunu ve sonucunda kripto para yatırımcılarının tekrar Coinbase platformunu kullanmak zorunda kalacak olduklarını açıkladı.

Coinbase dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi. ABD’li Coinbase kripto para yatırımcısı bakımından dünyanın en büyük borsası.

XRP listelemeye başlayan ABD’li kripto para borsası Coinbase’nin henüz herkes için XRP sunmadığı biliniyor. XRP’nin tüm yatırımcı hesaplarından satın alınması mümkün olmadığından Coinbase Pro kullanıcıları tarafından satın alınabilen XRP’nin gelecekte tüm kripto para borsası kullanıcılarının satın alabilecek olduğu belirtildi.

Coinbase ve Binance arasında tercih yapmak zorunda kalanların ABD’li kripto para borsası olmasından dolayı Coinbase’ye çok daha fazla güvendikleri ve Malta merkezli Binance’a oranla Coinbase’nin ABD’li yatırımcılar tarafından daha çok dikkat çektiği belirtiliyor. Coinbase yatırımcılarının büyük bir bölümünün bu protestolar konusunda henüz destek vermedikleri ve yönetim tarafından alınan kararlara ve yapılan işlemlere hesaplara ve kripto para borsasına zarar gelmediği sürece karışmayacakları tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu