Kripto HaberleriAltcoinCharlie Lee, Litecoin'i Güçlendirmek İstiyor

Charlie Lee, Litecoin’i Güçlendirmek İstiyor

Takip et

Charlie Lee, kripto para birimi Litecoin’i güçlendirmek için yeni bir düzenleme yapacak olduklarını ve bu düzenleme ile Litecoin işlemlerinim çok daha gizli olmasına izin verilecek olduğunu açıkladı. Litecoin’i tercih edenlerin kripto para sahibi olarak gizliliğe önem verdikleri sektörde, yeni düzenleme LTC’nin daha çok insan tarafından kullanılmasını ve daha gizli olmasında büyük rol oynayacak. Bitcoin’in insanlar tarafından çok fazla tercih edilmesinin bir diğer nedeni olarak çok gizli olması ve insanların güvenli olarak gördükleri Bitcoin’i sık sık tercih etmelerinden kaynaklanırken, yatırımcıların bir bölümü de farklı kripto paraları tercih etmek istiyor. Bitcoin, birçok kişi tarafından tercih edilirken Litecoin ise sınırlı sayıda kişi tarafından tercih ediliyor ve bunun birçok farklı sebebi var.

Charlie Lee: Litecoin değişecek

Charlie Lee ise yeni planları olduğunu ve bu planlarının kripto para birimi Litecoin’in geleceğini ilgilendirecek olduğunu açıkladı. Litecoin sahiplerinin istedikleri zaman gizli olarak ödemeler yapabilecek olmasına katkıda bulunması beklenen yeni atılacak adım sayesinde LTC’ye olan güveninde artması gündeme gelebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları