Kripto HaberleriAnalizChrysalis Güncelleştirmesi Sonrası IOTA'da Önemli Seviyeler Neler? Teknik Analiz

Chrysalis Güncelleştirmesi Sonrası IOTA’da Önemli Seviyeler Neler? Teknik Analiz

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

IOTA’dan beklenen Chrysalis güncelleştirmesi ana ağda yayınlandı.

Chrysalis Nedir? Neden Bu Kadar Önemli?

Chrysalis, IOTA’nın bugüne kadar aldığı en büyük güncelleştirmedir. Chrysalis’in IOTA’ya getirdikleri ile daha fazla özellik etkinleştirilebilecek. Chrysalis hesap yönetim politikası, cüzdan ve token geçişinde büyük değişiklikler içeriyor. Bu güncelleştirme ile IOTA daha olgun bir ağ sistemi haline gelmesi bekleniyor.

Bu güncelleştirme tartışmalı bir IOTA bileşeni olan ve işlemleri onaylamak ve ağı saldırılara karşı korumak için kullanılan Coordicide’nin temelini oluşturacak. Coodicide’nin IOTA’yı merkeziyetsiz bir yapıya ulaştırması bekleniyor. Bu bakımdan Chrysalis güncelleştirmesinin önemi artıyor.

Chrysalis güncelleştirmesi ile yeni bir ağ protokolü oluşturuluyor. Bu güncelleştirme sonrası merkeziyetsizliğe ve Coodicide’a giden yolda bir kaç güncelleştirme daha yapılması bekleniyor.

Chrysalis yükseltmesinin, IOTA tabanlı çözümlerin benimsenmesini ve bakımını önemli ölçüde kolaylaştırması, pragmatik ve entegre edilmesi kolay bir kod yapısının yanı sıra yeni bir güvenilirlik ve esneklik düzeyi getirmesi bekleniyor.

IOTA’da Teknik Görüntü Nasıl?

IOTA’da bu boğa sezonu boyunca diğer coinlerde sık sık karşılaştığımız bir formasyon olan bayrak formasyonu mevcut.

Bayrak formasyonlarında yukarı kırılım sonrası bayrağın sapının yüksekliği kadar daha yükselmesi beklenir.

Bu formasyon üzerinden bakıldığında IOTA’da bayrak üst çizgisinin kırılımı ile 2.93$  seviyeleri hedeflenebilir. Bu tarz formasyonlarda kırılacak beklentisiyle işlem açmak oldukça risklidir.

Bayrak üst çizgisinin kırılımı ve retesti sonrası işleme girip bayrak çizgisi altındaki kapanışlarda stop olmak riskinizi azaltacaktır.

Sıralı dirençlerimiz: 2.19$ 2.37$ 2.51$ ve 2.68$

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay