binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinÇiftlik Bank Mağdurlarına Ödeme Bitcoin ile Yapılacak

Çiftlik Bank Mağdurlarına Ödeme Bitcoin ile Yapılacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dolandırıcılık iddiası ile gündeme gelen ve meşgul eden Çiftlik Bank CEO’sundan Bitcoin ile ödemeye dair açıklama geldi. 500 Milyon TL gibi çok astronomik bir rakamın dolandırıldığı iddiasıyla gündemi meşgul eden Mehmet Aydın adındaki bir genç, kısa süre içerisinde ülkemiz gündemine bomba gibi düştü.

Aynı zamanda her geçen gün büyüyen ve gelişen bu sektörde bu gibi dolandırıcılıklar ne yazık ki gündemi meşgul ediyor. Bizde elimizden geldiğince bu anlamda bilgiler sunacağız.

https://www.youtube.com/watch?v=8OmL9VgP5xI

Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın’dan Ses Kaydı Geldi

Devlet tarafından atılan somut adımlar ile birlikte sisteme ciddi anlamda darbe vuruldu. Öyle ki kısa süre içerisinde şirket sahibi ve CEO’su Mehmet Aydın ortadan yok oldu. İnsanlardan alınan paraların yok olduğu düşünülürken kendisinden bir açıklama geldi. Mehmet Aydın, yatırımcılara ödemelerini Bitcoin ile yapacağını resmi olarak açıkladı. Aynı zamanda ses kaydından derlediğimiz bilgiler şu şekilde;

Biz Bakanlık banka hesabımızı kapattı ya da aylık limitimizi durdurdu diye bir şey söylemedik. Şu anda basında çıkan haberler yüzünden bankaların hepsi bizimle çalışmayı kesti. Kıbrıs’ta şu anda hiçbir banka bizimle çalışmıyor. Papara’ya da para transferi yapamıyoruz. Para atamadığımız için de Papara’da olan mevcut parayla idare etmeye çalışıyoruz. Mevcut paramız da her gün yapılan çekimlerle fazla gitmeyeceği için şu anda aylık olarak işlemlere devam edebilecek herkes. Kimse panik yapmasın.

Herkesin hakkını ödeyebilmek için Türkiye’de cezaevine girmek yerine Uruguay’da işlerime devam edip insanlara haklarını iade etmek için sonuna kadar çalışacağım. Devlet, şirketin tüm mal varlıklarına şu anda el koydu. Buna rağmen herkesin ödemeleri yapılacak. Bu benim sözümdür. Herkesin ödemeleri şu anki Bitcoin madenciliği merkezimizden yapılacaktır. Ama iki yıl sürer, ama üç yıl sürer bir şekilde bu ödemeleri mağdur olan kişilere yapacağım.

Yapılan Açıklamanın ne derece doğru olduğunu ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail