Blockchain

Çin’de Blockchain İçin 140 Milyon Dolar Fon Oluşturuldu

Hainan Serbest Ticaret Bölgesi (FTZ) yetkilisi kimseler Çin sınırlarında Blockchain'in daha da fazla etkin olması gerektiğini düşünmeye başladı.

Gelecek ve geçmişten bağımsız olarak Çin yeni teknolojileri test etmek ve daha fazla bu konuda rakiplerini ‘kopyalamak’ için çalışan bir ülke olarak görülse de şimdilerde de yeni harekat alanı olarak kendisine Blockchain kategorisini belirlemiş durumda. Hainan Serbest Ticaret Bölgesi (FTZ) yetkilisi kimseler 140 milyon dolar değerinde Blockchain fonu oluşturduklarını ve bu sayede bu zincir teknolojisinden daha fazla fayda sağlayabilecek yeni çalışmalar yapmaya devam edeceklerini açıkladı.

Çin yönetimi de bu konuda herhangi bir kısıtlamaya sahip kararlara imza atmıyor. Blockchain alanı Çin yani Pekin için son derece ilgi alanı olmaya devam ediyor.

Gelecek yıl Çin’in daha çok Blockchain atılımı yapması beklense de ülkenin bu alanda büyük başarılar elde edemeyeceğine inanış var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu