binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizÇin Hükûmeti En İyi 28 Kripto Para Birimi Listesini Yayınladı

Çin Hükûmeti En İyi 28 Kripto Para Birimi Listesini Yayınladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çin’de kripto paralar ile ilgili olarak son yıllarda sıkı adımlar atılıyor. Ülkenin adeta son dönemde aldığı önlemler tavan düzeye çıkarken, dünyanın en fazla kripto paralar ile ilgilenen ülkeleri sıralamasında da Güney Kore ve ABD ile birlikte Çin ilk sırada gelen ülkelerden birisi olarak tanınıyor: Bugün Çin Endüstri ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığına bağlı olarak çalışan Çin Elektronik Bilgi Endüstrisi Geliştirme Bölümü (CCID) tarafından yayınlanan yeni bir liste sonucunda ”en iyi 28 kripto para” listesini yayınlayan Çin, listede kafa karıştırıcı sıralamaya yer verdi.

Listeye göre en fazla teknolojinin olduğu ve en iyi kripto para birimi olarak gösterilen Ethereum ilk sırada kendisine yer bulurken, Bitcoin ise 13. sırada kendisine yer bularak tüm Çinlileri ve kripto para yatırımcılarını şaşırttı. Zira herkes Bitcoin’in ilk sırada olmasını beklerken Çin yönetiminin yayınladığı listede 13. sırada yer alan Bitcoin’in şaşırtıcı bir durum olduğu belirtildi.

Liste Neye Göre Hazırlandı?

Çin Endüstri ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığına bağlı olarak çalışan Çin Elektronik Bilgi Endüstrisi Geliştirme Bölümü (CCID) tarafından hazırlanan listenin neye ve hangi etkenlere göre hazırlandığı konusunda pek açıklama yapılmazken, listede teknoloji, uygulama ve inovasyona göre hazırlandığı belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail