blank
AnalizKripto Para

Çin Hükümeti En İyi Kripto Para Listesini Güncelledi

Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından yürütülen en iyi kripto para listesi hemen hemen her ayda bir yapılıyor.  Bu ay yapılan araştırmaların dördüncüsü yayınlandı ve en iyi kripto para sıralaması yapıldı.

Daha önceki liste:

İlgili Haber  Çin Hükümet Raporu: EOS En İyi Kripto Para

Daha önce listenin neye istinaden bu şekilde yapıldığı hakkında açıklama yapan Bakanlık, karşılaştırma yapılan kriterlerin kripto paraların teknolojisi ve blok zincirinin altyapısına bakılarak yapıldığını açıklamıştı.

Şu zamana kadar genelde ilk sırada olan EOS geçen aylara göre puanını daha da arttırarak yerini değiştirmedi ve hala ilk konumdaki yerini korudu. Öte yandan yine ikinci sırada yer alan en büyük altcoin olan Ethereum (ETH) uygulama anlamında EOS’un önünde olsa bile birinci sırada kendisine yer bulamadı.

En önemli değişiklik ise Bitcoin‘de oldu. Geçtiğimiz listede kendini 16. sırada bulan BTC, bu sefer 101.7 puanla 10. sıraya yükseldi.

Araştırma ekipleri tekrar şu konunu altını çizdi; ” Bu araştırma ile kripto paraları asla sınırlamıyoruz. Araştırma kripto paraların kendilerinden ziyade kullandıkları blockchain teknolojisini baz alarak yapılmıştır.

Liste şu şekilde:

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu