Kripto Para

Çin Kendi Kripto Parasını Geliştiriyor

Libra gibi olamayacak...

Çin, kendi yeni kripto para birimi projesini başlattı. Kısa süre içerisinde büyük oranlarda dünyada değişime sebep olabileceği beklenen Libra’dan dolayı kripto para birimi geliştirme aşamasında. Çin’de kripto para birimleri ile ilgili atılan adımlar kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başladı ve yakın zamanda kripto para birimi sahipleri bu konuda farklı adımlar attı. Kripto para birimlerine yönelik ilgi giderek artarken, yatırımcıların büyük bir çoğunluğu, Libra’yı satın alamayacaklarını ve Çin hükümetinin Facebook ve benzer internet sitelerine karşı uyguladığı yasağın Libra’nın kullanılmasınında önüne geçeceğini düşünüyor.

Libra’nın Çin’e özel versiyonunu geliştirdiği iddia edilen Çin Merkez Bankası’nın ise kısa süre içerisinde yeniden bir adım atması ve Libra’ya benzeyecek özel bir stabil coin geliştirip bununla ödemeler dengesi kurmaya çalışacak olduğu ifade ediliyor. Kripto para birimi sahiplerinin ise kısa süre içerisinde bu konuda neler düşüneceği ve Çin yönetimine karşı nasıl hareket edecekleri ve Libra alıp alamayacakları ile ilgili bilgilerin belli olması bekleniyor. Yakın zamanda Libra satışa sunulabilirse Çin’in durumu da belli olmuş olacak.Li

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu