bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBlockchainÇin Sanayi ve Bilişim Bakanlığı, blockchain teknolojisi hakkında ciddi düşünüyor

Çin Sanayi ve Bilişim Bakanlığı, blockchain teknolojisi hakkında ciddi düşünüyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çin Sanayi ve Bilişim Bakanlığınca yapılan açıklamada dünyanın gelecekte kullanacak olduğu en büyük teknolojilerden bir tanesi olan blockchain teknolojisi ile ilgili düşüncelerinin olumlu olduğu ve bu konuda yeni geliştirmeler için gerekli adımları atmayı sürdürdüğü açıklandı.

Yeni çalışmalar ve yeni projeler için Çin Sanayi ve Bilişim Bakanlığı tarafından gerekli onayların verilecek olduğu, ülkenin bu yeni teknolojiden uzak kalmaması ve geride kalmaması için gerekli olan her türlü çalışmaların bakanlıkça tespit edilecek ve zincir teknolojisi hakkında Çin’de daha iyi bir ortam yaratılmasına zemin hazırlanacak olduğu açıklandı. ABD ve İngiltere tarafından zincir teknolojisi hakkında daha fazla çalışmalar olması ve daha fazla aktif şirket olmasından dolayı Çin yönetiminin de bu konuda geri kalmak istemediği ve yeni zincir teknolojisini en kısa süre içerisinde test ederek ilerleyen yıllarda devlet kurumları ve devlet dairelerinde kullanabilecek olduğu iddia edildi.

Ülkede kripto paralar ile ilgili beklentiler yüksek olsa bile blockchain teknolojisi konusunda birçok Çinli bilgi sahibi değil ve neredeyse birçok kişi blockchain kelimesinin anlamını bilmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları