binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerÇinli Madencilik Devi İsrail'de Faaliyetlerini Arttırıyor

Çinli Madencilik Devi İsrail’de Faaliyetlerini Arttırıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitmain  isimli Çinli madencilik devinin aldığı son karar ile İsrail’de kurulu olan merkeze 3 kat daha fazla istihdam sağlanması ve daha fazla büyüme hedefi getirildiği öğrenildi. Kripto para madenciliği konusunda bir numaralı şirketler arasında olan ve asıl merkezi Çin’de bulunan Bitmain, rekor üzerine rekor kıran değeri, madencilik alanında sürekli olarak daha fazla gelişme göstermesi ile birçok madencinin dikkatini çeken şirketler arasında bir numarada yer almakta ve dikkat çekmekte.

Sayılı Ülkeler Arasında

Kripto para sahibi yatırımcıların adını en az daha önce 1 kez duyduğu Bitmain ile ilgili son karar bazı madenciler tarafından eleştirilebilecek bir karar olmasına rağmen İsrail’in güven veren bir ülke olması ve Bitmain geliştirme ekibinin bir süredir başarılı projelere imza atarak ülkede desteklenmesi dolayısı ile bu şekilde karar aldığı tahmin ediliyor.

Bazı istihdam konularında kripto para ve madencilik konusunda ön planda olan İsrail’in madencilik şirketlerine ucuz enerji vermese bile yasalarının daha fazla açık olması ve diğer ülkelere göre daha ekonomik yapıda olmasının etkisi ile bölgede madencilik araştırmaları için sayılı ülkelerden bir tanesi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail