Kripto HaberleriAltcoinÇinli Teknoloji Devi Bu İki Altcoin ile Ortaklık Kurdu! Fiyat Yükseldi!

Çinli Teknoloji Devi Bu İki Altcoin ile Ortaklık Kurdu! Fiyat Yükseldi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Web3 katılımının ve gelişmelerinin son hız devam ettiği bu günlerde teknoloji şirketleri de web3 hamlelerini arttırıyor.

Son olarak Çin’in teknoloji devleri arasında yer alan Tencent’in bir yan kuruluşu olan Tencent Cloud Web3 gelişmelerini aktif olarak destekleyeceğini ve küresel Web3 topluluğunun sürdürülebilir gelişimine katkıda bulunacağını duyurdu.

Web3’e aktif katılımını duyuran Tencent Cloud, bu katılımı kapsamında Web3 ekosistemindeki iyileştirmeler için Ankr (ANKR), Avalanche (AVAX), Scroll ve Sui gibi kripto para platformlarıyla ortaklık kurduğunu duyurdu.

Tencent Cloud International Kıdemli Başkan Yardımcısı Poshu Yeung açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Tencent Cloud’da, fiziksel ve dijital ekonomilerin buluşup bütünleştiği ‘Sürükleyici Yakınsama’ kavramını başlatan yeni bir internet yinelemesi olan Web3 ile bir gelecek görüyoruz.

Verimli,şeffaf bir dijital geleceği keşfetmek ve buna uyum sağlamak isteyen daha fazla işletmeyle, Web3 için güçlü teknik destek sağlamak ve endüstri ile çalışmak için oyun, ses ve video alanlarındaki uzun yıllara dayanan teknik deneyimimizden yararlanmaya hazırız.

Daha sürükleyici bir deneyim yaratmak ve daha iyi bir Web3 ekosistemi geliştirmek için yeni iş ortakları da kurduk ve kurmaya devam edeceğiz.”

Tencent, Web3’e teknik destek sağlamak için oyunlar, ses ve video alanındaki teknik deneyimini kullanacağını belirtti.

Dün Microsoft’un da ortaklık kurduğunu duyurduğu Ankr, bugün de Tencent’in ortaklığını duyurmasıyla son 24 saatte %47’lik bir artış kaydetti. ANKR yazım esnasında 0,04895 dolardan işlem görüyor.

Avalanche ise son 24 saatte yaşadığı %1,5 oranında artışla, yazım esnasında 20,04 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

İlgili Haber
Microsoft ile Bu Altcoin İşbirliği Kurduğunu Duyurdu: Fiyatında Büyük Artış Var!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları