Kripto HaberleriAltcoinMicrosoft ile Bu Altcoin İşbirliği Kurduğunu Duyurdu: Fiyatında Büyük Artış Var!

Microsoft ile Bu Altcoin İşbirliği Kurduğunu Duyurdu: Fiyatında Büyük Artış Var!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Microsoft, blockchain veri erişimine ihtiyaç duyan işletmeler için bir node hizmeti sunmak üzere web3 altyapı sağlayıcısı Ankr (ANKR) altcoini ile ortaklık kurdu.

İki şirket, Microsoft’un Azure bulut pazarında, blok zinciri node’ları için özel bellek ve bant genişliği özelliklerine sahip yeni bir node barındırma hizmeti üzerinde birlikte çalışacak.

ANKR Altcoin Fiyatında Ani Artış Yaşandı

Şirketin açıklamasına göre, kurumsal node dağıtım hizmeti, web3 projelerinin veya geliştiricilerin akıllı sözleşmeler dağıtmasına, işlemleri aktarmasına ve blok zinciri verilerini okumasına veya yazmasına olanak tanıyacak.

Microsoft’un yapay zeka ve gelişmekte olan teknolojiler genel müdürü Rashmi Misra, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Ankr ile ortaklığımız, geliştiricilerin ve kuruluşların web3’ün gerçek dünyadaki iş zorluklarını nasıl ele alabileceğini keşfederken blok zinciri verilerine güvenilir ve güvenli bir şekilde erişmelerini sağlayacak. Birlikte sağlam bir web3 altyapı katmanı oluşturuyoruz.”

15 dakikalık mum grafiğinde ANKR altcoin fiyatında yaşanan yükselişi gösteren grafik.

Ankr, uygulama geliştiricilerinin ve kullanıcıların bulut node’larını BNB Chain, Ethereum, Polygon, Solana ve Avalanche dahil olmak üzere 19 blok zincirine bağlamasına olanak tanıyan bir uzaktan procedure call service (RPC) sağlıyor.

İlgili Haber
Eski SEC Üyesinden Kripto Para Uyarısı: "Derhal Bunu Yapın!"

Bu işbirliğinin ardından geliştiriciler, Ankr’ın merkeziyetsiz uygulamalar için RPC’leri ve ara yazılım platformu üzerinde geliştirme yapabilecek ve ölçeklendirme ihtiyaçlarını Microsoft’un bulut platformuyla karşılayabilecekler.

Örneğin, Azure, birden fazla proof-of-stake zincirindeki işlem süreçlerini optimize edebilir ve RPC taleplerini en uygun node’lara hızlı bir şekilde yönlendirebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları