HaberlerKripto Para

Circle 400 Milyon Dolarlık Yeni Finansman Turunu Duyurdu!

Circle'ın finansman turunu detaylarını aktardık.

Küresel bir ödeme şirketi ve USDC’nin ihraççısı olan Circle Internet Financial bugün yaptıkları açıklamada 400 milyon dolarlık finansman turunu duyurdu.

Finansman turuna katılan yatırımcılar arasında BlackRock, Fidelity, Marshall Wace LLP ve Fin Capital gibi büyük kurumsal şirketlerin olduğu belirtildi.

400 milyon dolarlık yeni finansman turunun dolar dijital para birimine ve ilgili finansal hizmetlere olan talebin küresel olarak artmaya devam ettiği bu günlerde Circle’ın stratejik büyümesini destekleyeceği ifade edildi.

Circle’ın Kurucu Ortağı ve CEO’su Jeremy Allaire 400 milyon dolarlık yeni finansman turu ile ilgili şunları söyledi:

“USDC gibi dolar dijital para birimleri küresel bir ekonomik dönüşümü körüklüyor ve Circle’ın teknoloji altyapısı bu ekonomik değişimin merkezinde yer alıyor.

Bu finansman turu, Circle’ın büyümesinin bir sonraki evrimini yönlendirecek.

BlackRock’u şirkete stratejik bir yatırımcı olarak eklemek bizim için özellikle memnuniyet verici bir gelişme. BlackRock ile ortaklığımızı geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Circle, geçtiğimiz Mayıs ayında başlattığı bir finansman turunda da 440 milyon dolar toplamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu