coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerCircle'dan Stellar'ı (XLM) İlgilendiren Dev Bir Listeleme Adımı Geldi

Circle’dan Stellar’ı (XLM) İlgilendiren Dev Bir Listeleme Adımı Geldi

En büyük stablecoin şirketlerinden Circle, uluslararası ödeme ağı Stellar ile ilgili önemli bir adım attığını açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önemli bir gelişme olarak Circle ve Stellar, Euro’ya sabitlenmiş stablecoin EURC’nin Stellar ağında listeleneceğini duyurdu. Duyuru, Stellar’ın Madrid’de düzenlenen yıllık konferansı Meridian 2023’te yapıldı.

Şu anda Ethereum ve Avalanche kripto para ağlarında mevcut olan EURC, 52,31 milyon ABD doları piyasa değerine ve 1,14 milyon dolar 24 saatlik işlem hacmine sahip. Stellar ağında listelenmesiyle birlikte, stablecoin erişimini ve etkisini genişletmeye hazırlanıyor.

Konferansta konuşan ekip, “EURC’nin Stellar üzerinde kullanıma sunulması, Avrupa havale koridorlarını, sınır ötesi ödemeleri, hazine yönetimini ve yardım ödemelerini radikal bir şekilde geliştirme potansiyeline sahip” dedi.

İlgili Haber
Dev Proje Nihayet Airdrop Dağıtacağını Duyurdu: İşte Tüm Detaylar

Bu hamle, dijital para birimlerinin ana akım finansal sistemlere entegrasyonunda önemli bir adıma işaret ediyor.

Stellar geliştirici ekibi bugün yaptığı açıklamasında ayrıca yeni bir gelişme olarak Stellar Wallet SDK’nın da tanıtımını yaptı:

“Bugün, Stellar ağına özgü bir cüzdan oluşturmayı ve ağdaki ödeme kanallarına ve kullanım durumlarına erişmeyi her zamankinden daha kolay hale getiren yeni Stellar Cüzdan SDK’sını duyurduk.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail