Blockchain

Civil: Bağımsız Olmayı Sürdüremedik, Kapanıyoruz!

Gazetecilik alanında Blockchain teknolojisi ile faaliyet göstermek isteyen Civil kapanacaklarını açıkladı.

Blockchain camiası için bugün bir yeni üzücü haber Civil’den geldi. Gazetecilik alanı için Blockchain teknolojisini kullanarak daha bağımsız ve tarafsız bir pazar yaratma umudu ile hareket eden Civil, kendilerinin bağımsız olmayı başaramadıklarını ve bağımsız olarak Civil’i sürdüremeyeceklerini açıkladı. Bu durumun kendileri üzerinde büyük bir baskı oluşturduğuna ve bu sebeple yakın zamanda Civil’in kapanacak olduğuna vurgu yapıldı.

Bir süredir Blockchain şirketleri çok ciddi ekonomik zorluklar yaşıyorlar ve özellikle yeni küçük Blockchain şirketleri corona virüsü döneminde fon ve yatırım bulamadıkları için kapanmak, proje üretimine ara vermek gibi sorunlar ve aşılması zor engeller ile karşı karşıya kalıyorlar.

Teknoloji devi şirketlerin bile bu dönemde ciddi zorluklar yaşadıkları hesaba katılınca Civil gibi küçük oluşumların kapanmasına normal bakılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu