BitcoinEthereumHaberler

CNBC Sunucusu Jim Cramer’dan Kripto Para Uyarısı: “En Meşruları Bu İkisi!”

CNBC'nin ünlü sunucusu Jim Cramer, yaptığı açıklamasında en meşru kripto paraların bu ikisi olduğunu iddia etti.

CNBC sunucusu Jim Cramer, yakın zamanda verdiği bir röportajda kripto paralara ilişkin güncel duruşunu paylaştı ve insanların kripto varlıkları güvenli bir yatırım olarak algılamadıkları sürece yeni ortaya çıkan bu varlık sınıfına yatırım yapmamakta özgür olmaları gerektiğini iddia etti.

Ünlü yatırımcı, “bu varlıkların sonuçta birer Coca-Cola ya da Apple gibi” olmadıklarını söyledi.

Cramer, kriptonun yatırımcıların portföylerinin yalnızca küçük bir parçası olması gerektiğini iddia ediyor. Kendisi kişisel olarak kripto paralara %5’ten fazla pay ayrılmasını önermiyor. Cramer ayrıca kriptoya yatırım yapmak için borç para alma fikrini de eleştirdi.

“En Meşru Kripto Paralar Bitcoin ve Ethereum”

CNBC’de Mad Money programının sunucusu olan Cramer, “en meşru” kriptolar olarak Bitcoin ve Ethereum’u saydı.

Bilindiği üzere Cramer, meme token olarak adlandırılan kripto paralara ve özellikle de Dogecoin’e karşı aldığı sert tavrıyla tanınıyor. Cramer, DOGE’un kayıt dışı bir menkul kıymet olarak yasadışı olabileceğini bile iddia etmişti.

Öte yandan Cramer, kripto paraların gelecekte yaygın bir şekilde benimsenebileceğine inanıyor. Ünlü hisse senedi yatırımcısı, NFT’lere olan ilgisi nedeniyle Ethereum satın aldıktan sonra elinde tutmaya devam ettiğini de söylemişti.

İlgili Haber
CNBC Sunucusu Jim Cramer: " Bitcoin Ve Ethereum'da Kumar Oynadım!"

Ayrıca kripto sektörünün 2021’de yaygınlaşmasına rağmen, Cramer hala bu sektörde yeni servetler kazanılabileceğine inanıyor.

CNBC sunucusu Cramer daha önce Bitcoin hakkında eleştirel yazılar yayınlamış fakat 2020 yılında bu tavrını değiştirerek ilk kez BTC satın almıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu