blank
DogecoinHaberler

CNBC’nin Ünlü Sunucusundan Dogecoin (DOGE) Açıklaması: DOGE Alınır mı?

CNBC'nin ünlü sunucusu Jim Cramer, DOGE almayacağını belirtti.

Dogecoin (DOGE) son dönemde dünyanın dört bir yanında en çok konuşulan kripto para birimlerinden birisi oldu. 2021’in başlarında %1.000 gibi inanılmaz bir yükseliş elde eden DOGE, kısa süre önce de bu yükselişini %700’e varan başka bir yükseliş ile tamamladı.

Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla en büyük yedinci kripto para birimi konumunda olan DOGE, hala 34 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. DOGE çoğunlukla ABD’deki bireysel yatırımcıların alımları ile ilgi çekse ve yükselse de CNBC’nin ünlü sunucusu Jim Cramer bu akıma katılmanın mantıklı olmadığını düşünüyor.

“DOGE Satıcısıyım”

Ünlü yatırımcı ve sunucu Cramer, DOGE yatırımcılarının sordukları sorulara olumsuz bir yanıt verdi. Cramer, YouTube üzerinde yayınlanan güncel röportajında DOGE hakkında ne düşündüğünü açıkladı. DOGE alımı yapmayacağının ve kendisinin bir “DOGE satıcısı” olduğunu belirten Cramer, tepki çekmekten ise kurtulamadı.

Elon Musk, Snoop Dogg ve Mark Cuban gibi ünlü isimlere ek olarak Newegg gibi şirketlerin bile tanıtımını yaptığı DOGE, 2021 yılında toplamda %4.472 yükseliş elde etti ve neredeyse sektördeki her bir kripto paraya meydan okudu. DOGE’un bu yükselişe rağmen herhangi bir teknik özelliğe ve büyük bir teknolojiye sahip olmaması ise bazı isimlerin tepkisini çekmekte. Cramer ise daha önce sadece Bitcoin yatırımı yaptığını ve Bitcoin’in yatırım yapılacak tek kripto para olduğunu vurgulamıştı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu