BitcoinHaberler

Coinbase Bitcoin’de Daha Sert Bir Ayı Piyasasına Mı Hazırlanıyor? İşte Son Hamlesi!

Coinbase işe alımları yavaşlattı.

Kripto para piyasalarındaki dalgalanma büyük şirketlerin planlarını da bozdu. ABD’nin en büyük Bitcoin borsası Coinbase kripto para piyasasında geniş bir gerileme gördüğü için ise alımları yavaşlatacağını duyurdu.

Coinbase operasyon direktörü Emilie Choi çalışanlara gönderdiği bir notta işe alımları yavaşlatacaklarını söyledi.

“İşe alım ihtiyaçlarımızı iş hedeflerimize göre yeniden ölçeklendirebilmek için işe alımları yavaşlatıyoruz.”

Choi, mevcut piyasa gerilemesini ve sonrasında yaşanabilecekleri bu hamleye gerekçe olarak gösterdi.

“Bu hamle işletmemizin mevcut piyasa gerilemesi ve sonrasında en iyi konumda olmasını sağlamak için. Piyasadaki gerilemeler korkutucu hissettirebilir, biz tüm piyasa senaryolarını planlıyoruz ve şimdi bu planlardan bazılarını uygulamaya koymaya başlıyoruz.”

Coinbase bu yılın başlarında çalışanlarını 3 katına çıkarma planlarını açıklamıştı. Piyasada yaşanan gerileme Coinbase’in bu planlarında da bir değişikliğe gitmesine neden oldu.

Choi’nin notu Coinbase’in 430 milyon dolarlık zarar bildirdiği ilk çeyrek raporundan sonra geldi.

Yatırımcıların Bitcoin’de dip bulundu mu? buradan yükseliyor muyuz? sorularını sorduğu günlerde gelen bu hamle Coinbase daha sert bir ayı piyasasına mı hazırlanıyor? sorularına neden oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu