AltcoinHaberler

Coinbase Bu Altcoini Listeledi, Fiyat Yükselmekte Zorlanıyor!

Coinbase listelemesi Flow'da beklenen etkiyi yapmadı.

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase’de listelenmek her altcoinin hayalini süsler. Zira tokenlerin ABD’li yatırımcılara açılan en büyük kapısı Coinbase’dir.

Özelikle Coinbase listelemelerinin fiyata oldukça pozitif yansıdığını biliyoruz. Ancak marketteki risk iştahı o kadar düşük ki bugün gelen bir listeleme haberinde umulan olmadı.

Coinbase sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda Flow’u listeleyeceğini duyurdu. Yapılan açıklamada likidite koşullarının sağlaması durumunda alım satımın 19 Mayıs Perşembe günü başlayacağı ifade edildi.

Listelemede ilk olarak Flow/USD çifti kullanılacak. Gerekli şartlar oluşursa Flow/USDT çifti daha sonra eklenecek.

Haberin ilk duyulmasının ardından %20’lik bir yükseliş yaşayan Flow, şimdilik bu ivmesini koruyamadı.

Bitcoin’in 29.000$’ın altına sarkmasıyla yükseldiği yere geri inen Flow, şimdi yeniden Bitcoin’in hareketlerini takip ediyor.

Önceki listeleme haberleri sonrası listelenen coinin marketten pozitif ayrıştığını görürdük, ancak Flow bu anlamda yatırımcısının yüzünü şimdilik güldürmedi.

35$’lık tarihi zirvesinden %92 uzakta işlem gören Flow, Coinbase listelemesi sonrası toparlanabilecek mi takip ediyor olacağız.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu