BitcoinBorsaHaberler

Coinbase Referans Değeri 340$’a Çıkarken, Bitcoin’de (BTC) Volatilite Yükseldi!

Bugün günlerden Coinbase...

Coinbase’in Nasdaq’ta listelenmesinin ardından hareketlenen kripto markette Coinbase ticaretine kısa süre kala volatilite yükseldi.

Bitcoin’in 62500$’a düşmesiyle birlikte hızlı yükselen altcoinlerde aşağı yönlü sert iğneler oluştuğu görüldü. Bitcoin 62500$ seviyesinden gelen tepki alımları ile birlikte yeniden 63.000$’ın üzerine çıkmayı başardı.

Nasdaq’ta Coinbase ticareti henüz başlamadı. Borsa dün belirlediği hisse başına 250$ değerlemeden talep toplamaya başladı. Şu sıralar Coinbase’e gelen yoğun talep nedeniyle gösterge fiyatı 340$’a yükseldi.

FTX borsasında 600$’dan işlem gören Coinbase hissesi, haberle birlikte 463$’a kadar düştü.

Coinbase’in 266.2 milyon hissesi olduğu düşünüldüğünde 340$’lık hisse değeri ile ortalama olarak 89 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile listelenmiş olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu