XRP

Coinbase XRP’yi Neden Listelemiyor?

Binance'in CEO'su Changpeng Zhao'dan XRP ve Coinbase ilişkisi açıklaması.

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, dünyanın en büyük 2. kripto para borsası ve Amerikan merkezli en büyük kripto para borsası Coinbase tarafından neden XRP’nin uzunca bir zaman geçmiş olmasına rağmen listelenmediği sorusuna kendince yanıt verdi.

Bitcoin gibi XRP‘nin de bir kripto para birimi olduğunu, insanların tercihleri arasında XRP’nin bulunduğunu ve kripto para olarak sayıldığını belirten Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, en büyük 2. borsa tarafından XRP’nin listelenmiyor olmasının nedenini federal mahkeme tarafından devam eden XRP’nin menkul kıymet sayılıp sayılmayaca olduğu konusundaki yasal davanın henüz devam ediyor olmasından dolayı karar veremediklerini açıkladı.

Yasal Dava Uzun Sürebilir, Sonuç Belli Değil!

XRP’nin neden listelenmediği konusunda Coinbase tarafından ise açıklama yapılmıyor ve sürekli yeni istekler ve yeni talepler doğrultusunda kendi yönetim ekiplerince verilecek kripto para ekleme kararlarının hızla ve emin adımlarla verildiği belirtilmekte. Yasal olarak XRP hakkında devam eden davanın uzunca bir süreç alabilecek olduğu ve karar verilmesi için bir süre devam edebilecek olduğu değerlendirilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
Coindesk
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu