binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinCoinbase Yetkilisinden Bitcoin Açıklaması!

Coinbase Yetkilisinden Bitcoin Açıklaması!

Coinbase Kurumsal başkanı David Duong yayınladıkları son raporda merakla beklenen spot Bitcoin ETF onayının kısmen fiyatlandırıldığını savundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz Haziran ayında dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock‘un başlattığı spot Bitcoin ETF başvuru furyası BTC ve altcoinlerde önemli bir ralli yaşanmasını sağladı.

SEC, şu ana kadar spot Bitcoin ETF başvuruları konusunda bir karar vermese de yatırımcılar ve piyasa spot ETF’lerin onaylanma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyor.

Bu noktada analistler, spot ETF’lerin onaylanmasının yüksek olduğunu belirtirken olası bir onayın BTC rallisi için önemli bir katalizör olacağına inanıyor.

Bazı analistler ise spot Bitcoin ETF’lerinin alacağı olası bir onayın kısmen fiyatlandırıldığını düşünüyor.

Bunlardan biri de Coinbase Institutional (Coinbase Kurumsal) başkanı David Duong oldu.

Coindesk’in haberine göre, David Duong yayınladıkları son raporda merakla beklenen spot Bitcoin ETF onayının kısmen fiyatlandırıldığını savundu.

David Duong, yatırımcıların kısmen spot Bitcoin ETF’lerinin potansiyel onayını fiyatlandırması nedeniyle BTC’nin diğer kripto para birimlerinden daha iyi performans gösterdiğini belirtti.

“Bitcoin ve diğer tokenlerin performansındaki farklık bir veya daha fazla spot Bitcoin ETF’sinin potansiyel onayının kısmen fiyatlandırıldığını gösteriyor.

Bu noktada ise SEC’in spot ETF’lere vereceği olası bir onay sonrasında Bu, uygun bir ABD Menkul Kıymetler ve Borsası durumunda Bitcoin’in diğer kripto paralardan ne kadar daha iyi bir performans göstereceği ise belirsiz olmaya devam ediyor”

Duong raporda olası spot ETF onayının ardından BTC’nin piyasadaki hakimiyetinde kısa vadede bir düşüş görebileceğini belirtti. Bu görüşlerinin Ekim 2021’de onaylanan vadeli Bitcoin ETF onayı sonrası döneme dayandığını söyleyen Duong, heyecanla beklenen spot ETF’lere girişlerin zamana yayılabileceği konusunda uyardı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail