Kripto HaberleriAltcoinCoinbase'de Bu Altcoine Yatırım Yapanların Yüzde 92'si Alış Yönlü Pozisyonda!

Coinbase’de Bu Altcoine Yatırım Yapanların Yüzde 92’si Alış Yönlü Pozisyonda!

Takip et

Nasdaq üzerinde listelenen ve dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase, ilginç bir istatistik ile kullanıcıların karşısına çıktı.

Önde gelen kripto para borsasındaki SHIB yatırımcılarının %92’lik kısmı, kripto paranın yükseleceğini düşünüyor.

SHIB, Coinbase’in Favorisi Oldu

Özellikle kripto para sektörünün kötü bir dönemden geçtiği şu günlerde SHIB’in böyle bir istatistiğe sahip olması kesinlikle dikkat çekiyor.

Coinbase’in fiyat sayfalarındaki verilere göre SHIB yatırımı yapanların %92’si alım yaparken %8’lik bir kısmı ise satış yönlü pozisyon alıyor. Kripto para borsası tarafından aktarılan bilgilere göre bu alım aktivitesi aslında söz konusu kripto para birimine yönelik artan popülerliği gözler önüne seriyor.

Bunun yanı sıra SHIB alanların bunu ellerinde tutma süresi de ortalama olarak 152 güne kadar çıkmış durumda.

Nisan ayında ise bu ortalama 120 gün olarak görülmekteydi. Kripto para sektöründe yaşanan sert düşüşe rağmen böyle bir artış elde edilmesi ise yatırımcıların SHIB’e yönelik umutlarını kaybetmediğini gösteriyor.

Coinbase’in verisi aynı zamanda bir akümülasyon yani dipten toplama yapıldığının da işaretçisi olarak ifade edilebilir.

Coinmarketcap bilgilere göre de SHIB şu an büyük 14. kripto para birimi konumunda ve Coinbase üzerindeki alım aktivitesi de bunu doğrulamakta.

İlgili Haber
Shiba Inu (SHIB) Yine Aykırı Hareket Etmeye Devam Ediyor: Piyasa Düşerken Sürpriz Yaptı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları