BorsaHaberler

Coinbase’de Büyük Hata: 0.18 Dolardan Bitcoin Satıldı! Böyle Bir İşlem Gerçekten Oldu Mu?

Yatırımcılar Coinbase Pro’da ki mumda 42.085 Bitcoin'in 0,18 dolara satıldığını fark ettiler.

Coinbase, kripto para borsaları arasında dünyada liderlik konusunda uzun bir geçmişe sahip olan en güvenilir borsalardan bir tanesi.

Ancak borsa üzerinde dün öğlen saatlerinde gerçekleşen bir durum yatırımcıların şok olması sebep oldu. Twitter’da Captain Scio hesabı üzerinden de paylaşılan bu durum; 42.085 adet BTC’nin 0.18 dolara satıldığını gözler önüne seriyor. Her ne kadar yatırımcılar böyle bir grafik görüp ufak çaplı bir şok yaşamış olsalar da bu durumun bir hata sebebiyle yaşandığını dile getirdiler.

Nitekim daha önce de birçok borsada grafik üzerinde bu tarz hatalar meydana gelmiş ve bunun sadece görsel bir hatadan ibaret olduğu duyurulmuştu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu